Zwycięstwo Młodzików

Na zakończenie rundy jesiennej nasi Młodzicy odnieśli pierwsze zwycięstwo pokonując 3:2 Obrę Trzciel.

Mecz toczył się w szybkim tempie, nie brakowało sytuacji podbramkowych zarówno z jednej jak i z drugiej strony. Przewaga w tym meczu należała do naszych zawodników, stworzyliśmy sobie więcej okazji stu procentowych i tylko dzięki naszej małej skuteczności strzelamy 3 bramki. Obydwa zespoły zasłużyły na pochwały za walkę oraz dążenie do zwycięstwa.

Skład Radości Staropole:

Przemysław Szkudlarek, Filip Jastrzębski, Marek Orłowski, Hubert Zieliński, Fabian Wróblewski, Weronika Orłowska, Natana Lipiński, Dawid Żukowski, Igor Bąk, Aleksander Pilch, Michał Juszczyk, Maciej Oleszkiewicz.

Podziękowania od trenera dla rodziców, którzy zaangażowali się w dowóz dzieci na mecze wyjazdowe!

Powiązana galeria: