Wygrana Orlików na turnieju!

W kończącym sezon 2015/2016 turnieju nasi Orlicy zajęli pierwsze miejsce. Turniej, który odbył się w Świebodzinie zorganizował UKS Szczaniec z okazji Dnia Niepodległości. W turnieju wzięli udział: UKS Szczaniec, Zenit Ługów, Zryw Rzeczyca, Bizon Wilkowo, Zjednoczeni Lubrza oraz Radość Staropole.

Zagraliśmy w systemie każdy z każdym. W kolejnym meczach uzyskiwaliśmy wyniki:

Radość Staropole - Zjednoczeni Lubrza 1:0
Radość Staropole - Bizon Wilkowo 0:0
Radość Staropole - UKS Szczaniec 2:0
Radość Staropole - Zryw Rzeczyca 1:0
Radość Staropole - Zenit Ługów 0:0

Bramki dla naszego zespołu strzelali: Filip Jastrzębski, Marek Orłowski, Dawid Żukowski.

Godnym podkreślenia jest to, że przez cały turniej nie straciliśmy ani jednej bramki. Dzięki temu indywidualną nagrodę dla najlepszego bramkarza otrzymał Natan Lipiński.

Skład naszej drużyny: Weronika Orłowska, Filip Jastrzębski, Natan Lipiński, Jakub Klóska, Adam Klóska, Fabian Wróblewski, Mateusz Nesterowicz, Marek Orłowski, Szymon Trzpil, Dawid Żukowski.

Cała drużyna została wyróżniona złotymi medalami. Trener dziękuje wszystkim za zaangażowanie i walkę na boisku oraz życzy sobie i zawodnikom więcej tak miłych chwil.

Powiązana galeria: