Turniej Juniora Młodszego

W niedzielę 14 lutego w Świebodzinie odbył się turniej Juniora Młodszego zorganizowany przez Zryw Rzeczyca. W turnieju udział wzięło 5 drużyn: Radość Staropole, Zryw Rzeczyca, Santos Świebodzin, Płomień Przyprostynie oraz Błękitni Ołobok. Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym. W meczu decydującym o 3 miejscu ulegliśmy Płomieniowi Przyprostyni 1:3. Turniej ostatecznie wygrała drużyna Santosu Świebodzin przed Zrywem Rzeczyca, a na miejscu 5 uplasowali się Błękitni Ołobok.

Bramki dla naszej drużyny strzelali: Piotr Oleszkiewicz 2, Jakub Rękawek 2.

Skład zespołu: Kluczkiewicz Paweł, Oleszkiewicz Piotr, Rękawek Jakub, Rękawek Tomasz, Szczepaniak Damian, Orłowski Kacper,  Lipiński Dominik oraz pierwszy raz w bramce Szczepaniak Kacper, który swoją postawą zasłużył na wyróżnienie od trenera.

Podziękowania od trenera dla rodziców (pańśtwo Kluczkiewicz i Lipińscy) za transport dzieci na turniej.

Powiązana galeria: