Mecz Młodzików

Dzisiaj o godzinie 12.00 mecz wyjazdowy rozegrali nasi Młodzicy. Na boisku w Rzeczycy ulegliśmy miejscowemu Zrywowi 0:4. Do meczu przystąpiliśmy w bardzo okrojonym składzie i wynik dzisiejszego pojedynku zszedł na drugi plan. Najważniejsze były chęci chłopców i dziewczyny do rozegrania meczu a nie oddania go walkowerem. Pomimo takiego stanu rzeczy nie poddaliśmy się i dążyliśmy do wygranej. Do przerwy przegrywaliśmy tylko 1:0. Niestety po przerwie o przegranej zdecydowały błędy indywidualne i zmęczenie podyktowane tym że nie mogliśmy dokonać żadnej zmiany. Taka postawa drużyny zasługuje na pochwały, która wystąpiła w składzie: Przemysław Szkudlarek, Filip Jastrzębski, Marek Orłowski, Fabian Wróblewski, Michał Juszczyk, Jakub Kurek, Natan Lipiński, Hubert Zieliński oraz Weronika Orłowska.